Ortop. vložky - ilustrační foto
      Rychlá volba:   
DYNAMICKÉ VLOŽKY DIGI
Ortopedické vložky speciální vyráběné na základě digitálně snímaných tlakových hodnot na plosce nohy. Systém poskytuje vizualizaci a analýzu tlakových poměrů na plosce, zejména v oblastech přetížení nebo patologických změn statickou a dynamickou metodou. Testy jsou prováděny na dlouhé nášlapné plošině (3.200 mm, aktivní část 1.200 mm, 4.800 senzorů) umožňující fyziologickou chůzi nezatíženou stresem při soustředění na krátkou nášlapnou plošinu. Tlakový obrazec pro konstrukci základního tvaru a reliéfu vložky je generován ze tří po sobě jdoucích nášlapů. To umožňuje získání vstupních dat s vysokou mírou přesnosti. Ortopedickou vložku je dále možné korigovat podle předpisu lékaře a stavu plosek nohou. Konečná data jsou přenášena do řídícího počítače číslicově řízené frézky v níž je vložka přesně obrobena ze zvolené kombinace ortopedicko-protetických materiálů vhodných tuhostí a pokryta stélkou.

Obrázek -Ergotech Ergotech

Dvouvrstvý sendvič. Základ vložky tvoří materiál Eva – Pedilin o tuhosti 30 ShA, korekce z materiálu Alveo o tuhosti 35 ShA. Vložka dobře tlumí rázy při odpovídající pevnosti korekčních prvků (podélná klenba, MTT pelota). Vhodné pro standardní, celodenní nošení.
digiMED
Obrázek -Komfort Komfort

Dvouvrstvý sendvič. Základ této digiMED vložky je tvořen materiálem Alveo o tuhosti 35 ShA, korekční prvky z materiálu Poreten o tuhosti 15 ShA. Vhodný pro citlivé nohy a nošení ve vycházkové obuvi bez enormního zatížení.
Obrázek -Podotech Podotech

Dvouvrstvý sendvič. Základ z materiálu Korkfant o tuhosti 55 ShA, korekční prvky z Poretenu, tuhosti 15 ShA. Vložka vhodná pro pacienty s podélně a příčně plochou nohou a poprvé vybavované vložkou. Spodní vrstva zajišťuje pevnou oporu.digiMED
Obrázek -Sport Sport

Jednovrstvý sendvič tvořený materiálem Orthofoam o tuhosti 45 ShA. Vložka je monolitní, eventuálně s měkkou krycí stélkou. Vhodná pro aktivní pohyb a vyšší hmotnost uživatele.
digiMED
Obrázek -Sportlux Sportlux

Dvouvrstvý sendvič. Základ tvoří materiál Alveo o tuhosti 35 ShA, korekční prvky z Orthofoam o tuhosti 45 ShA. Vhodný pro trvale zatěžovanou nohu s požadavkem na tlumení rázů na plosce. Tužší korekce zajišťují kvalitní podporu nožních kleneb.
digiMED
ORTOP. VLOŽKY
Obrázek -digiMED DIGIMED
Digitální baropodometrie
Obrázek -Pad PAD
Dynamické vložky
Obrázek -Polotovary vložek (nové) POLOTOVARY VLOŽEK (NOVÉ)
Vložky k dalšímu zpracování
 
PŘEČTĚTE SI
Diagnostický system PGS
Physical Gait System je sofistikovaný neinvazivní diagnostický systém digitální baropodometrie, ... více »
Ergon a. s., Papírenská 1, 166 11 Praha 6 | tel: +420 234 123 111 | fax: +420 234 123 254 | info@ergon.cz | www.ergon.cz