Ilustrační foto obuvi Ortopedická obuv - ilustrační foto
      Rychlá volba:   
ORTOPEDICKÁ OBUV
Ilustrační foto obuviIndividuální ortopedická obuv je významným kompenzačním zakázkovým zdravotnickým prostředkem, určeným ke korekci vrozených i získaných vad nohou a podpoře nožních kleneb. Jedná se o individuálně vyrobenou obuv na základě předpisu lékaře pomocí měrných podkladů zajištěných ortopedickým technikem. Každý dílec obuvi se vyrábí ručně podle dispozic konkrétního měrného listu. Různá technická řešení individuální výroby jsou předpokladem uspokojení požadavků a nároků pacientů - zákazníků. Vzhledem k nezanedbatelné finanční náročnosti výroby hradí obvykle podstatnou část nákladů zdravotní pojišťovny. Individuální ortopedickou obuv lze vyrobit i pro samoplátce.

Ačkoliv je v posledních letech odborníky věnována podstatně větší pozornost problematice kvality obouvání, stále je kultura péče o nohy velmi nízká. To často vede ke vzniku deformit jak na plosce tak i na kostře nohy. Kromě velkých a závažných degenerativních změn jako jsou rozštěpy, rozdílná délka končetin, kosá nebo hákovitá noha, patří k nejčastějším problémům zejména podélně a příčně plochá noha, vbočený palec, kladívkové či drápovité prsty, otlaky na chodidle a další. Podcenění těchto a dalších vad nohou může s věkem vést k omezení mobility někdy až k invaliditě. Včasné podchycení postižení a odpovídající korekce jsou zvlášť významné u dětí, jejichž teprve se vyvíjející nohy jsou velmi citlivé na nekvalitní obuv. Podléhat lákavé nabídce líbivé, levné, avšak nekvalitní dětské obuvi může vést k vážným následkům v dospělosti.

Společnost ERGON a.s. vyrábí kvalitní ručně zhotovenou (individuální ortopedickou) obuv pro všechny typy vad včetně těžkých deformit. Každý půlpár je vyroben individuálně podle potřeb.

Základní informace a pokyny pro ortopedickou obuv (zdravotnický prostředek na zakázku).

Ilustrační foto obuvi

Pro zobrazení nabídky registrovaných polotovarů pro výrobu ortopedické obuvi a vložek klikněte na následující obrázek.

news

AKTUÁLNĚ
news
Kontaktní údaje našich ... více »

news
Vážení zákazníci, rádi bychom vás ... více »

news
Vážení zákazníci, dovolujeme si ... více »

news
POZOR – ZMĚNA ... více »

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že k 31.3.2021 ERGON a.s. ukončil výrobu sériových zdravotnických prostředků (zdravotnického ... více »

» Archiv novinek »
ORTOPEDICKÁ OBUV
Obrázek -Pánská PÁNSKÁ
Příklady technických řešení pánské obuvi
Obrázek -Dámská DÁMSKÁ
Příklady technických řešení dámské obuvi
Obrázek -Dětská DĚTSKÁ
Příklady technických řešení dětské obuvi
Obrázek -Ukázky UKÁZKY
Další ukázky realizovaných zakázek obuvi
ERGON a. s., Papírenská 1, 160 00 Praha 6 | tel: +420 234 123 111 | fax: +420 234 123 254 | info@ergon.cz | www.ergon.cz

Tyto internetové stránky představují nezávazné informace obecné povahy. Veškeré údaje a vyobrazení jsou pouze ilustrační, nejsou závazné, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy a nelze se jich dovolávat, přičemž si společnost ERGON a.s. vyhrazuje právo jejich změny. Smlouva s jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém rozsahu a podepsaly ji na téže listině.